Legyen ez az első
Eljött az ideje annak, hogy szavakba öntsem a gondolataim. Lehet, hogy majd egy-két ember elolvassa, de az is lehet, hogy csak magamnak írom. De nem számít, mert az a célom, hogy mindenre emlékezni szeretnék, ami Gusztival kapcsolatos.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése